Haber Detayı
06 Ocak 2017 - Cuma 00:03
 
UÇAK BİLETİ
Ucuz uçak bileti bulmak herkesin hayalidir.
YAŞAM Haberi
UÇAK BİLETİ

Ucuz uçak bileti bulmak herkesin hayalidir. Peki, ucuz uçak biletleri nasıl bulunur? Öncelikle biletlerinizi erken alabilirsiniz. Özellikle herkesin tercih ettiği seyahat dönemlerinde, rezervasyonunuzu geç yaparsanız bu size pahalıya mal olabilir.

Uygun fiyatlı bilet alabilmek için ne yapmalısınız?

  • Fiyatı en uygun uçak biletini bulmak için, tüm durum ve koşullar göz önünde bulundurulmalıdır.
  • Ortalama olarak 27 hafta önceden aramaya başlamak gerekir.
  • Erken rezervasyon yapmayı ne yazık ki kimse akıl edememektedir. Geç rezervasyon yaptırdıkları için insanların 57’si en uygun fiyatları kaçırmaktadır.
  • Uçak biletigenellikle son 2 haftada fiyat açısından aşırı derece yükselir. Bu tarihin öncesinde veya 3 ile 6 ay öncesinden bilet aramaya başlamalısınız.
  • Uygun fiyatı yakaladığınızda kaçırmamalısınız.
  • Bir diğer yöntem ise biletinizi geç almaya özen göstermelisiniz.Havayolları şirketleri her zaman uçaklarını doldurmak isterler. Hedeflenen zamanda istenilen bilet satışı ve doluluk oranlarına ulaşamazlarsa hemen daha düşük fiyatlı ve uygun kampanyalar devreye girer. Böyle durumlarda havayolları şirketlerison dakika fırsatları düzenlemektedir.Mail adresi olan üyelerine hemen bu durumu duyururlar. Eğer gideceğiniz yer ve tarihlerde esnek iseniz, son dakika fırsatlarından faydalanmak sizin için çok cazip olacağından biletinizi geç alabilirsiniz.
  • Farklı ve size uygun hava yolu firmaları tercihleriniz arasında olmalıdır.Neredeyse her büyük şehirde ikinci bir havalimanı vardır. Düşük bütçeli şirketlerin tercih ettiği bu havalimanlarından uçmak genellikle daha ucuz olmaktadır. Gidilecek güzergâhtaböylesi havalimanları varsa, tercihleriniz arasında bulunmalıdır.
  • Hava yollarının mail listelerine kayıt olmanız ucuz uçak biletleri bulmak konusunda sizi bir adım öne çıkaracaktır. En ucuz kampanyalı uçak bilet fiyatları için hep hazırda olmanızı sağlar. Promosyon uygulanan koltuk sayısı genellikle çok azdır.Bu yüzden acele etmeniz gerekmektedir.
  • Havayolu firmalarının kampanyalardan erken haberdar olmak için havayolu ve bilet satan sitelere mail adresinizi bırakmalısınız. Uçak bileti fiyatları hep takibinizde olmalıdır. Çünkü ucuz uçak bileti kampanyalarını yakaladığınızda hızlı karar vermelisiniz.

Bütün bunlar zor geldi değil mi? Sizin için yukarıda sayılan tüm işlemleri gerçekleştiren bir firma var. ucuzauc.com, aramış olduğunuz uçak bileti kampanyalarından sizleri haberdar edebilen, 7/24 destek hattı sunan ve bu hat sayesinde tüm ayrıcalıklardan haberdar olmanızı sağlayan, tüm işlemleriniz tek bir platform üzerinden halletmenize yardımcı olan bir sitedir. Ucuzauc.com üzerinden yapacağınız uçak bileti aramalarında yüzlerce havayolu firmasına ait uçak biletlerini ve fiyatlarını kolay bir şekilde karşılaştırabilirsiniz. Siz de bütün bu avantajlardan yararlanmak ve yorulmadan uçak biletinizi satın almak istiyorsanız https://ucuzauc.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: UÇAK, BİLETİ,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı Haber Scripti Haber Sistemi Haber Paketleri