Haber Detayı
08 Ocak 2017 - Pazar 21:02
 
Kendinizi Daha Çok Özgüvenli Hissedebilirsiniz
Özgüvenli bir bayanın en önem verdiği ve güvendiği organı belki de göğüsleridir.
SAĞLIK Haberi
Kendinizi Daha Çok Özgüvenli Hissedebilirsiniz

Özgüvenli bir bayanın en önem verdiği ve güvendiği organı belki de göğüsleridir. Özellikle de zayıf bayanlar meme yapısının nasıl göründüğüne daha da çok dikkat etmektedir. Göğüslerde görülen sarkmalar, genç yaşta buruşmalar, orantısız büyüklüğün olması gibi sıkıntılar bir bayan için oldukça can sıkıcıdır. Bu kadar önemli olan bir konuda destek almak için plastik cerrahlar ilk başta meme dikleştirmeoperasyonları ile yardımcı olacağını ifade etmektedir.

Kimler İçin Dikleştirme İşlemi Yapılır?

Daha çok özgüvenli olmak isteyen yeni anneler için meme estetiği çok araştırılan bir konudur. Göğüslerde emzirmekten dolayı oluşan şişliğin inmesi sonucunda buruşmalar meydana gelebilmekte ve meme uçları sarkmaktadır. Bunun için anneliğin ilk seneleri tercih edilmemelidir. Daha çok yetişkinlik zamanına bırakılması gereken bir işlemdir. Bunun haricinde çok fazla kilo kaybı yaşayan bayanlarda da meme yapısı bir anda çok fazla bozulabilmektedir. Buna engel olmak için bir taraftan dikleştirme işlemi yapılırken meme büyütmeoperasyonu da dikkate alınabilmektedir.

Meme Büyütmek İsteyen Adaylar

Göğüs ölçüsü iç çamaşırı seçiminden günlük yaşam içinde yaşam standartlarını belirlemeye kadar birçok konuda değerlendirilmektedir. Meme büyümesine ihtiyaç duyan hanımların genelde kanseri atlattıktan sonra işlemi uygulaması gerekmektedir. Günümüzde kullanılan büyütme malzemeleri arasında silikon görülmektedir. Hem sağlık hem de uygulama açısından sıkıntı çıkarmayan bu malzeme insan vücuduna ayak uydurabilen en kolay malzemedir.

Büyük Göğüsler

Silikon desteği alan hanımlar her ne kadar çok fazla olsa da memesini küçültmek isteyenler de hiç az sayıya sahip değildir. Bu işlemlerde de meme küçültmeameliyatı uygulanmaktadır. Aynı zamanda küçük kesiler açılması sayesinde iz kalma konusunda endişe oluşumuna da izin verilmemektedir. Sıkılaştırma ve toplama işlemi uygulanarak küçültme operasyonu yapılır. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kendinizi, Daha, Çok, Özgüvenli, Hissedebilirsiniz,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı Haber Scripti Haber Sistemi Haber Paketleri